Ansatte

Her kan du lese mer om våre ansatte

Resepsjon

  • Mai-Linh
    Resepsjonsansvarlig

  • Mark Pele
    Resepsjon

  • Justyna Szostek
    Resepsjon

  • Ingrid Jørum
    Resepsjon

  • Silje Eie
    Resepsjon

  • Lene Fyrileiv Nævra
    Resepsjon/Café Moov-ansvarlig

  • Kine Dahl Strømman
    Resepsjon

  • Caroline Ekholt
    Resepsjon

Barnepass

  • Dane Jansone
    Barnepass

  • Benedikte Bakke
    Barnepass

  • Silje Eie
    Barnepass

  • Ingrid Jørum
    Barnepass

  • Szilvia Bezdany
    Barnepass

  • Marie Høgh Risvik
    Barnepass

Instruktører

Møt våre dyktige instruktører

  • Tom Erik Olsen
    Sykkel

  • Vidar Moen
    Sykkel og styrke

  • André Slaattelid
    Sykkel og styrke

  • Lene Fyrileiv Nævra
    Sykkel og styrke

  • Christine Värn
    Sykkel og tabata styrke

  • Line Kullebund
    Sykkel og tabata styrke

  • Line Mercedes
    Vikar sykkel

  • Siv-Lene B. Jakobsen
    Sykkel

  • Nina Kristoffersen
    Sykkel

  • Ida-Camilla Christensen
    Sykkel og styrke

  • Jakob Winther Westlie
    Step, sykkel og styrke

  • Marie Thorne Narverud
    Sykkel og tabata styrke

  • Therese Sophie Holt
    Mind&body og sykkel

  • Ruth Helling
    Yoga

  • Hege S. Del Pozo
    Yoga

  • Marianne Follestad
    Yoga

  • Ingvild Lilleheie
    Mensendieck, puls og styrke

  • Mai Linn Michalsen
    Styrke og Moov&stretch

  • Anki Eie
    Mind&body, puls, styrke, løpegruppe

  • Kine Dahl Strømman
    Moov&Dance og GV-timer

  • Karin Blom Snersrud
    Vikar Mind&body

  • Marwa Awadi
    Vikar mensendieck, styrke og dans

  • Justyna Szostek
    Løpegruppe, styrke, step

  • Line Sagberg
    Bootcamp og dans

  • Linn R. Hylland
    Bootcamp og sykkel

  • Marthe Madsgård
    Step og styrke

  • Jahne Christoffersen
    Vikar step og dans

  • Hege Kristin Solbakken
    Step og sykkel

  • Juan Antonio
    Salsa

  • Caroline Ekholt
    Dans

  • Szilvia Bezdany
    Styrke og GV-timer

  • Jan Henrik Opsahl
    Vikar sykkel

  • Stig Halvorsen
    Løpegruppe

  • Roger Faane
    Løpegruppe

  • Mai-Linh Vuong
    Løpegruppe og styrke

  • Jon Gerhard Løvendal
    Løpegruppe

  • Marie Høgh Risvik
    MiniMoover

  • Silje Eie
    MiniMoover

Personlige trenere

Møt våre personlige trenere

  • Anki Eie
    PT

  • Justyna Szostek
    PT

  • Mai-Linh Vuong
    PT

  • Glenn Ole Lie
    PT

  • Ingvild Lilleheie
    PT

  • Mai Linn Michalsen
    PT

  • Ida-Camilla Christensen
    PT Trainee

  • Carina Krosby
    PT og fysioterapeut

  • Babak Balouch
    PT og fysioterapeut

Administrasjon

  • André Slattelid
    Daglig leder

  • Anki Eie
    Sportslig leder

  • Andreas Rekk
    Service- og salgsansvarlig

  • Mai-Linh Vuong
    Resepsjons- og markedsføringsansvarlig

Vil du bli medlem?

Finn medlemskapet som passer for deg

Bli medlem